Soutěž patronů (1.5. - 31.10.2017)

soutěž Ekologické centrum Kralupy nad Vltavou v rámci projektu Kralupy – čisté město vyhlašuje „Soutěž patronů“ pro stávající i nové patrony projektu. Úkolem soutěžících bude podle dodaných instrukcí co nejlépe zmapovat svěřenou lokalitu, zakreslit výskyt zeleně, živočichů, přítomnost vodních zdrojů, zhodnotit přínos lokality pro životní prostředí ve městě a navrhnout vylepšení daného místa. Podmínkou účasti v soutěži je také pořízení fotografií svěřeného místa v různých ročních obdobích. Více informací - zde.

Hotové práce osobně doručte do kanceláře ekocentra na Palackého nám. č. 6 (1. patro) nebo se na termínu předání domluvte s ekopradkyněmi ECK prostřednictvím Zelené linky 800 100 584.
3. ročník soutěže "Co se dá vypěstovat ve městě?" (21.3. - 31.10.2017)

soutěž Jaro je za dveřmi, a tak je nejvyšší čas začít s přípravami na další pěstitelskou sezónu. Ekologické centrum v Kralupech nad Vltavou vyhlašuje již třetí ročník soutěže s názvem „Co se dá vypěstovat ve městě?“ Soutěže se může zúčastnit každý, kdo pošle do ekocentra fotografii svého výpěstku, na které bude vidět i pěstitel. Připojte i text o tom, kde a jak jste danou rostlinu či plodinu vypěstovali, Vaše zkušenosti či zážitky z pěstování.

Fotografie nám prosím zasílejte na adresu: ekoporadna(zavináč)eckralupy(tečka)cz. Vypěstovanou zeleninu, ovoce, květinu či jinou rostlinu můžete také osobně přinést do kanceláře ekocentra na náměstí Palackého č. 6 v Kralupech nad Vltavou.