Soutěž o nejhezčí vánoční motiv (1.11. - 11.12.2016)

vánoční soutěž Ekologické centrum v Kralupech nad Vltavou ve spolupráci s AVE Kralupy s.r.o. připravilo šestý ročník Vánoční soutěže o nejkrásnější vánoční motiv. Může to být ozdoba na stromeček či jakákoliv dekorace na vánoční stůl, na zeď a samozřejmě také dárek, vše vyrobené z odpadního materiálu.

Pravidla soutěže

Soutěž potrvá od 1. listopadu 2016 do 11. prosince 2016
a mohou se jí zúčastnit jak malé děti, předškoláci a školáci, tak i mládež a veřejnost. Stejně jako v minulých letech věnovala ceny pro vítěze společnost AVE Kralupy s.r.o.
Své soutěžní příspěvky nám můžete přinášet do kanceláře ekocentra na Palackého náměstí 6 v Kralupech nad Vltavou, každý všední den od 8 do 20 hodin. Můžete se s námi domluvit i telefonicky na Zelené lince 800 100 584.

Jak se žije v Kralupech? (1.9. - 30.11.2016)

soutěžU příležitosti 10. výročí vzniku vyhlašuje Ekologické centrum v Kralupech nad Vltavou soutěž o životním prostředí v našem regionu s názvem „Jak se žije v Kralupech?“

Připravili jsme pro Vás soutěž, kde svůj postoj, názor či námět můžete vyjádřit různým způsobem. Popište, nakreslete, vyfotografujte či jinak ztvárněte Vaše oblíbené místo ve městě a přidejte Vaše dojmy, jak se Vám tu žije. Nebo nás naopak upozorněte na problematická místa a přiložte svůj návrh, jakým způsobem by se dala situace vylepšit. Příspěvek do soutěže může mít i podobu čistě literární, kromě popisu či úvahy uvítáme příběhy nebo i básně.

Své náměty do soutěže nám zasílejte elektronicky na adresu ekoporadna@eckralupy.cz nebo doručte osobně do kanceláře ekocentra na Palackého náměstí 6 (budova naproti vchodu do Technoparku), 1. patro, Kralupy nad Vltavou. Můžete se s námi také domluvit telefonicky na Zelené lince 800 100 584.

Soutěž pořádá ekocentrum za finanční podpory společnosti MERO ČR, a. s. Potrvá do 30. listopadu 2016, poté vyhlásíme vítěze jednotlivých kategorií a autory nejzajímavějších příspěvků odměníme. Přejeme Vám hodně inspirace k tvorbě soutěžních příspěvků a těšíme se na Vaši účast v soutěži.

Pravidla soutěže