Kvalita ovzduší

Praha 6-Břevnov
Praha 4-Chodov
Praha 8-Kobylisy
Letiště Praha
Praha 4-Libuš
Praha 10-Průmyslová
Praha 5-Řeporyje
Praha 10-Šrobárova
Praha 5-Stodůlky
Praha 6-Suchdol
Beroun
Kutná Hora-Orebitská
Kladno-střed města
Kladno-Švermov
Kralupy nad Vltavou-sportoviště
Mladá Boleslav
Ondřejov
Příbram-Březové Hory
Rožďalovice-Ruská
Tobolka-Čertovy schody
Praha 7-Holešovice
Zdroj: CHMI
Drobečková navigace

Úvod > Ke stažení > Oblíbená vánoční soutěž je zpátky

Oblíbená vánoční soutěž je zpátkyVyvěšeno: 13. 10. 2021
Sejmuto:
Evidenční číslo: 45-2021

vs2021.jpgOblíbená vánoční soutěž je zpátky

Pomalu, ale jistě se blíží čas Vánoc, čas, na který se všichni moc těšíme. Zkuste si najít volnou chvilku a zapojit se buď sami nebo se svými dětmi, vnoučaty do naší každoroční vánoční soutěž, ve které se snažíme o znovuvyužití zdánlivě starých a nepotřebných věcí.

Ekologické centrum Kralupy nad Vltavou pořádá, se společností AVE Kralupy s.r.o., v letošním roce již 11. ročník vánoční soutěže. Tak jako vždy bude i letos úkolem všech zúčastněných vytvořit originální vánoční přání, jak jinak než z odpadových materiálů. Zamyslete se nad tím, komu ho určit a co mu popřát – může to být přání nejmilejší osobě, rodičům, dětem, přátelům, partnerovi, kamarádům, známým apod. Použijte různé výtvarné techniky, formát přáníčka je libovolný – fantazii se meze nekladou.

Soutěž probíhá od 13. října do 13. prosince 2021. Soutěž je určena široké veřejnosti a zapojit se do ní může opravdu každý – jednotlivec, kolektiv, malí, velcí i celá rodina.

Své výtvory můžete doručit osobně do ekocentra na naši adresu (Palackého náměstí 6, Kralupy nad Vltavou) nebo zaslat e-mailem fotografii na adresu: ekoporadna(zavináč)eckralupy(tečka)cz.

Těšíme se na vaše příspěvky a přejeme vám pohodové tvoření.


Zpět na přehled
Naposledy změněno: 13. 10. 2021 15:54