Kvalita ovzduší

Praha 8-Kobylisy
Letiště Praha
Praha 4-Libuš
Praha 5-Stodůlky
Praha 6-Suchdol
Beroun
Kutná Hora-Orebitská
Kladno-střed města
Kladno-Švermov
Mladá Boleslav
Ondřejov
Příbram-Březové Hory
Rožďalovice-Ruská
Tobolka-Čertovy schody
Zdroj: CHMI
Drobečková navigace

Úvod > Ke stažení > Aktuální informace nejen z ekocentra rovnou do kapsy. Je tady Mobilní rozhlas!

Aktuální informace nejen z ekocentra rovnou do kapsy. Je tady Mobilní rozhlas!Vyvěšeno: 19. 6. 2023
Sejmuto:
Evidenční číslo: 25-2023

Image.jpgAktuální informace nejen z ekocentra rovnou do kapsy. Je tady Mobilní rozhlas!

Ekologické centrum Kralupy nad Vltaou zavádí další cestu, kterou budou k občanům proudit informace. Již existující spektrum informačních kanálů nyní rozšíří Mobilní Rozhlas/Munipolis.  Ekologické centrum se tak zařadí po bok více než 3 000 obcí, měst, spolků v Česku, které tento nástroj využívají. Nová služba umožní efektivní komunikaci s občany na více platformách: přes aplikaci pro chytrý telefon, přes webové stránky, e-mail i pomocí SMS.

„Jedná se o moderní způsob komunikace, kdy již občan nemusí pátrat po informacích, jež potřebuje. Naopak informace přijdou za ním, až do mobilního telefonu v jeho kapse. Občané si již zvykli dostávat informace od místních samospráv, my nabízíme jakési rozšíření těchto informací. A to v podobě aktuálního stavu ovzduší na všech měřicích stanicích ve Středočeském kraji nebo o tom, co se právě děje v nedalekém Chemparku Kralupy či jaké ekoakce chystáme. Mobilní rozhlas umožní podat napřímo i dotaz do naší ekoporadny,“ říká vedoucí ekocentra Martina Černá.

Doposud ekocentrum využívalo pro informovanost webové stránky, Facebook a EkoZpravodaj. Mobilní rozhlas je další informační kanál, který umožní informovat veřejnost. Důležité a zajímavé informace vás tedy zastihnou, ať už jste kdekoli. Obrovskou výhodou Mobilní Rozhlasu navíc je, že neslouží pouze k jednostrannému informování o dění, ale umožní lidem také na jednotlivá sdělení reagovat prakticky okamžitě.

Uživatel si sám zvolí, jaké informace chce dostávat. Aktuální stav ovzduší, dění v Chemparku, ekologické vzdělávání nebo EkoZpravodaj? Každý si vybere, snadno si nastaví tematické okruhy, které ho zajímají. Podmínka je jediná, a sice registrace.

Postup registrace je velmi jednoduchý – otevřete si internetovou stránku https://eckralupy.munipolis.cz/, vyplňte svoje mobilní číslo a další údaje, které registrační formulář vyžaduje. NEZAPOMEŇTE při registraci kromě svého mobilu uvést také e-mailovou adresu.

Po dokončené registraci si můžete stáhnout do svého chytrého telefonu stejnojmennou mobilní aplikaci (odkaz na ni se objeví na konci on-line registrace), do které vám budeme zprávy také posílat (jako push-notifikace) a najdete v ní osobní archív všech dosud doručených zpráv.

Do Mobilního rozhlasu je možné se samozřejmě registrovat i přes e-mail naší ekoporadny, proto nás neváhejte kontaktovat. Pro všechny zájemce je tato služba ZDARMA.


Zpět na přehled
Naposledy změněno: 19. 06. 2023 8:56