Kvalita ovzduší

Praha 8-Kobylisy
Letiště Praha
Praha 4-Libuš
Praha 5-Stodůlky
Praha 6-Suchdol
Beroun
Kutná Hora-Orebitská
Kladno-střed města
Kladno-Švermov
Mladá Boleslav
Ondřejov
Příbram-Březové Hory
Rožďalovice-Ruská
Tobolka-Čertovy schody
Zdroj: CHMI
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > 20. srpna - Světový týden vody

20. srpna - Světový týden vodyDatum konání:
20.8.2023

20. srpna - Světový týden vody

bubbles-ga7d886c7a_640.jpgJedná se o největší konferenci o globálních problémech s vodou. Světový týden vody je místem, kde lze zkoumat nové způsoby hospodaření s vodou a řešit největší výzvy lidstva: od potravinové bezpečnosti a zdraví po zemědělství, technologie, biologickou rozmanitost a klima.

SIWI již přes 30 let pořádá Světový týden vody. Dnes je to nejvlivnější hnutí na světě zaměřené na transformaci globálních problémů s vodou. World Water Week je přední konferencí o globálních problémech s vodou, která se koná každý rok od roku 1991. Týden přitahuje různorodou směs účastníků z mnoha profesních oblastí a ze všech koutů světa.

Světový týden vody 2023
Světový týden vody 2023 se koná od 20. do 24. srpna a jeho cílem je zasadit semínka změny. Připojte se k nám ve Stockholmu nebo online a získejte program plný relací na témata jako inovace, změna chování, technologie a správa věcí veřejných.

Na základě nejnovějších vědeckých poznatků a zkušeností z celého světa prozkoumáme, jak může být voda mocným nástrojem k řešení vodní krize, globálního vytápění, ztráty biologické rozmanitosti, chudoby a mnoha dalších problémů souvisejících s vodou.

Seznamte se s jeho programem.